Bar Pasticeri Colosseo

Rruga Rilindja, Berat, Albania

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Bar

Nese deshironi te kaloni momente te kendshme me shoqorine tuaj apo em familjen dhe femijet ju sugjerojme barin tone.
Ofrojme pije te ndryshem freskuse dhe pasticerine .

Kaloni nje here tek ne dhe sdo ngeleni te zhgenyer.

Akullore me te gjitha shijet dhe embelsira te ndryshme.
Ne ju mirpesim!!

Adresa: Rruga Rilindja, Berat, Albania

Web  f Insta                                                                 Rezervo

Share

Orari:

Open 24 hours

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa: