Restorant Gega

Rruga Antipatrea , Lagjja "10 Korriku" Berat, Berat 5001, Albania
069 208 7181

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Restorant

Restorant Gega gjendet ne rrugen kryesore te qytetit te Beratit “Antipatrea”.

Ai gjendet 500 m larg qendres se qytetit.Restoranti ofron nje ambient te qete dhe te kendshem.
Menuja e pasur tradicionale dhe kuzhina fine europiane ofron gjithe llojshmerine e ushqimeve shume te shijshme. per te cilat kujdesen dy kuzhinieret tane, shqiptar dhe italian.
Kryesisht jemi te bazuar te kuzhina italiane e cila vjen me nje varietet gatimesh te pergatitura me mjeshteri nga Chief-i Italian ne nje karriere te gjate ne profesionin e tij.
Sherbim i shpejte dhe shume cilesor nga i gjithe stafi.Restorant Gega konkuron me dinjitet ne qytet jo vetem me cilesi ushqimi, komoditet, por edhe me cmime te arsyeshme.

KENAQESIA JUAJ , SPECIALITETI YNE.

Disa prej gatimeve te pergatitura ne menyre artizanale nga Chief-i yne jane :
Gatime tradicionale te Beratit

Tagliatelle Gega

Ravioli alla Caruso

Pizza Speciale

Adresa: Rruga Antipatrea , Lagjja “10 Korriku” Berat, Berat 5001, Albania

Web   f   Insta                                                                 Rezervo

Share

Orari:

Open :10:00-24:00

Informacion shtesë: