Stadiumi Tomori

Berat Albania

Përshkrimi i biznesit:

Stadiumi Tomori u ndertua ne vitin 1985 dhe ka nje kapacitet prej 13 350 spektatoresh.
Ky stadium është inauguruar në vitin 1985 dhe ishte i dyti më i madh në vend, por sigurisht edhe një ndër më modernët. Por, nga ajo kohë, ndërhyrjet në këtë stadium kanë qenë shumë të vogla.

Stadiumi Tomori eshte ne proces rikonstruksini nga Bashkia Berat per te permisuar kushtet e stadiumit .
Ne stadiumin Tomorri jane zhvilluar nje numer i madh ndeshjesh te karakterit kombetare dhe nderkombetar.
Stadiumi Tomori eshte bere pjese e kampionatit FSHF .

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa:

Medicare Berat

Rruga "Desarët", Berat Albania
+355 32 236040

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Bizneset e tjera

Klinika MEDICARE në Berat u hap në Korrik 2010.Ajo ndodhet në afersi të spitalit të rrethit të Beratit.Edhe në ketë qytet Shërbimi Skaner,u ofrua për herë te parë nga klinika MEDICARE.Stafi është specializuar në klinikën qëndrore MEDICARE në Tiranë duke ofruar cilësi shërbimi dhe ekzaminimi.

Web f Insta                                                                 Rezervo

Orari:

Open 08:00-20:00

Informacion shtesë:

Kopsht-Cerdhe “Drita E Dijes”Berat

Berat, Albania
069 67 03 654

Përshkrimi i biznesit:

Ofertë e Re     Rezervo
Tani është koha te vendosni se në cilën çerdhe e kopesht do ta besoni fëmijën tuaj.
Prindër, bëjeni këtë hap pasi, të shikoni kushtet shume te mira (ushqim cilesor, ambjente me sdandarte te larta,ngrohje)që do gjeni tek Çerdhe & Kopsht ” Drita e dijes”
Tek ne fëmijët tuaj, do të rrethohen nga dashuria dhe përkujdesja e stafit të specializuar dhe me ekperiencë shumëvjeçare.
Web f Insta

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa:

PARUKERI INA

Rruga Nacionale Berat-Fier, Kulltia – BERAT
069 66 96 394

Përshkrimi i biznesit:

Ofertë e Re     Rezervo
Parukeri Ina, me eksperiencë prej disa vitesh, vë në dispozicion me profesionalizëm të gjitha shërbimet që përmban parukeria, estetika dhe velaria.

Ne qendren tone ofrohen sherbime ne parukeri dhe estetike. Ju ofrojme parukeri, manikyr, pedikyr, thonj me xhel, depilime, masazhe te ndryshme, trajtime fytyre, make up permanent, make up profesional etj.

Ne sigurohemi që të përmbushim të gjitha nevojat e flokut tuaj nëpërmjet përdorimit të produkteve më cilësore në treg.

Provoni diçka të re dhe të bukur duke u larguar për pak çaste nga gjërat tuaja të përditshme.

Vendi ku kënaqësia dhe bukuria sëbashku me profesionalizmin, ndërthuren sëbashku për t’iu bërë ju të bukur, sidomos në ditën tuaj më të lumtur, ditën e dasmës.

Ju Mirëpresim!
Web f Insta

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa:

Klinika Dentare “Dr. Ela”

Lagja "Jani Vruho". Perball Klinikes shteterore te Stomatologjise Berat, Albania
069 630 1414

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Bizneset e tjera

Klinike Dentare ne Berat. Stomatologe Dr. Anduela Frashëri. Mire se te vini.

Web f Insta                                                                 Rezervo

Informacion shtesë:

Shkolla e Mesme “Kristo Isak”

Rruga Desaret lagja Jani Vruho Berat, Albania
032 232 850

Përshkrimi i biznesit:

Ofertë e Re     Rezervo
Pergatitja e nxenesve te afte dhe te kualifikuar per tregun e punes!
Edukim Kualifikim Sipermarrje
Drejtimet qe shkolla ofron jane:

1- Ekonomi Biznes
2- Hoteleri Turizem
3- Teknologji Ushqimore
4- Kujdesi Social dhe Shendetesor
5- Bujqesi
Web f Insta

Orari:

8:00-14:00

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa:

Përshkrimi i biznesit:

Berat, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 2, 100 m² 400 Euro (ne qender te qytetit)

Apartament i ri i organizuar ne 1 dhome ndenjje, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete,
apartamenti eshte i pajisur me te gjitha mobiljet e nevojshme. Cdo gje e re! Nuk ju mungon asgje!
Apartamenti ndodhet ne zonen me me ajer te paster cmimi 400 Euro. Kerkojme nje familje serioze per marveshje afatgjate.
Web f Insta

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa:

Bar Kafe Gjergji

Kozare-Avaleas, Berat, Albania
069 275 6672

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Bar

Nje nga kafet me te frekuentuara ne Berat. Sporte te ndryshme dhe lojra fati.

Web f Insta                                                                 Rezervo

Orari:

7:00 PM - 11:59 AM

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa:

Bar Pasticeri Colosseo

Rruga Rilindja, Berat, Albania

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Bar

Nese deshironi te kaloni momente te kendshme me shoqorine tuaj apo em familjen dhe femijet ju sugjerojme barin tone.
Ofrojme pije te ndryshem freskuse dhe pasticerine .

Kaloni nje here tek ne dhe sdo ngeleni te zhgenyer.

Akullore me te gjitha shijet dhe embelsira te ndryshme.
Ne ju mirpesim!!

Adresa: Rruga Rilindja, Berat, Albania

Web  f Insta                                                                 Rezervo

Orari:

Open 24 hours

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa:

Bela Nails

Perballe DRSKSH, Shkolla "1 Maji" , Rruga "1 Qershori" Berat, Albania
068 430 1114

Përshkrimi i biznesit:

Oferte e re Rezervo

Bela Nails ofron:
Prerje
Krehje
Lyerje
Stilim
Make-up
Debilime
Trajtim Fytyre
Qrpik Ekstension Nuse
Thonj mr Xhel Pedykyr.
Pranojm Kursante.
Produkte te ndryshme profesionale.

Adresa:Perballe DRSKSH, Shkolla “1 Maji” , Rruga “1 Qershori” Berat, Albania

f Insta

Orari:

Open: 10:00-18:00

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa: