Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Hotel

E vendosur në qendër të Beratit, 150 metra nga brigjet e lumit Osum, Antipatrea Hotel ofron një bar në vend dhe dhoma me ajër të kondicionuar. Qasje të lirë Wi-Fi është dhënë.

Të gjitha dhomat përfshijnë një TV kabllor banesë-ekran dhe një minibar. Featuring një dush, banjo private gjithashtu vijnë me një tharëse flokësh dhe një bidet. Shtesat përfshijnë pantofla kabllorë.

Hotel Antipatrea drejton një tavolinë para 24 orësh dhe ofron një sallë pritjeje të përbashkët, ruajtjen e bagazheve dhe një shërbim hekurosjeje. Mëngjesi është i përfshirë në tarifë, dhe një restorant që shërben enët tradicionale shqiptare ndodhet 100 m nga hoteli.

Një agjenci turistike që organizon ekskursione në pikat e afërta të interesit është 100 m larg. Disa kisha biznesi, muze dhe Kalaja e Beratit mund të gjenden brenda një rrezeje prej 800 m.

Stacioni i Autobusëve në Berat është 500 m larg dhe Aeroporti i Tiranës ndodhet në një distancë prej 120 km. Pronës ofron parkim falas.

Çiftet veçanërisht pëlqen lokacioni – ata e vlerësuan atë 8.8 për një udhëtim dy personash.

Ne flasim gjuhën tuaj!

 

Web   f   Insta                                                                 Rezervo

Informacion shtesë:

Kategoria:

Hotel Belgrad Mangalem

Rr." Kostaq Stefa" Mangalem Berat Albania,
069 832 6499

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Hotel

Komoditeti juaj eshte qellimi yne!
Duke gershetuar antiken dhe modernen, qetesine dhe komforditetin Hotel Belgrad Mangalem ju ofron sherbim dhe mundesi per pushime relaksuese ne qytetin e Beratit.
I lokalizuar ne lagjen muzeale Mangalem hoteli yne ofron sherbime si: dhoma komode, 24 ore sherbime si: venparkimi,linje telefonike, linje kabllori dhe wireless.

Ju mirepresim!

Adresa: Rr.” Kostaq Stefa” Mangalem Berat Albania

Web   f   Insta                                                                 Rezervo

Orari:

Open:7;00-24:00

Informacion shtesë:

Kategoria:

Hotel Nasho Vruho

Rruga Llambi Guxhumani, Berat, Albania
069 529 2230

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Hotel

Plot hijeshi Hotel Nasho Vruho gjendet i vetem maje nje kodre, mes nje pylli plot secrete dhe natyre te virgjer me veshtrim nga gjigandi mali i Tomorrit dhe nga Berati me nje histori 2400 vjecare.

Ndoshta vertet aty gjithcka eshte magjike, pasi cdo detaj eshte i realizuar me passion, guxim, kembengulje, por mbi te gjitha ai eshte i krijuar per te falur momente te paharrueshme duke zene pak vend te kushdo qe e takon ate, per tu rikthyer besnikerisht perseri.

Hoteli ndodhet afer qytetit Është një parajsë e qetë dhe mbi te gjitha ruajtes fanatik i tradites se vjeter shqipetare .

Restoranti servir recetat tradicionale të pregatitura me zarzavatet e mishin më të mire të zonës.

Adresa: Rruga Llambi Guxhumani, Berat, Albania
Web   f   Insta                                                                 Rezervo

Orari:

Open 7:00-23:00

Informacion shtesë:

Kategoria:

HOTEL CASTLE PARK

Rr. Berat-Drobonik sh74, Berat, Albania
067 200 6623

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Hotel

Plot hijeshi Castle Park gjendet i vetem maje nje kodre, mes nje pylli plot secrete dhe natyre te virgjer me veshtrim nga gjigandi mali i Tomorrit dhe nga Berati me nje histori 2400 vjecare. Keshtjelle si te gjitha keshtjellat me legjenden e saj, ka mikpritur personalitete me fame boterore. Duke kaluar ketu le te mbetet e bukura duke percjelle me te bukuren…

Ndoshta vertet aty gjithcka eshte magjike, pasi cdo detaj eshte i realizuar me passion, guxim, kembengulje, por mbi te gjitha ai eshte i krijuar per te falur momente te paharrueshme duke zene pak vend te kushdo qe e takon ate, per tu rikthyer besnikerisht perseri.

Standartet Tona
1. Një parajsë e qetë
Hoteli ndodhet në mes të pyllit, 1.5 km larg qendrës së qytetit. Është një parajsë e qetë për dashamirësit e natyrës dhe ata që kërkojnë shplodhjen .
2. Aktivitete në natyrë
Nëse jeni entuziast i aktiviteteve në natyrë, keni ardhur në vendin e duhur. Ne organizojmë aktivitete si rafting në Kanionet e Osumit, eksplorim kanioni, hydro-speed, ecje etj.
3. Ushqimi më i mirë i zonës
Restoranti jonë mburret me recetat tradicionale të pregatitura me zarzavatet e mishin më të mire të zonës. Produktet e freskëta të zonës janë ingredienti kryesor që u jep shijen recetave tona.
4. Mikpritja Shqiptare
Hotel Restorant Castle Park është I famshëm për autenticitetin e tij Shqiptar. Ne me krenari mbajmë 3 çmime nga marka e cilësisë “Authentic Albania” të cilat janë respektivisht: Albanian Cuisine, Albanian Spirit dhe Authentic Albania Silver Award.

Adresa: Rr. Berat-Drobonik sh74, Berat, Albania

Web   f   Insta                                                                 Rezervo

Orari:

Open 00:00-00:00

Informacion shtesë:

Hotel Kaceli

Rruga Antipatrea, Perballe ish kombinatit Tekstil, 5002, Berat, Albania
069 435 5119

Përshkrimi i biznesit:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Hotel

Hotel Kaceli është një biznes familjar dhe nje nga hotelet me te famshem ne Berat .

Hotel Kaceli gjendet në qendren e Beratit.

Mysafiret mund të shijojne barin, linje interneti Wi-Fi falas, restorantin gjithashtu mundesohet dhe parkim falas.
Çdo dhomë është e mobiluar sipas tradites se vjeter shqiptare .ku nuk mungojen dhe mobiljet e drurit disa prej tyre mbi 100-vjecare .

Nje prej hoteleve te vetme qe jo vetem ofron strehim per te gjithe vizitoret vendas dhe te huaj por dhe mikpritjen bujare beratse.

Jeni te mirpritur!!!

Adresa: Rruga Antipatrea, Perballe ish kombinatit Tekstil, Berat, Albania

Web   f   Insta                                                                 Rezervo

Orari:

Open : 00:00-00:00

Informacion shtesë: